Черкаський окружний адміністративний суд вирішив, що рвати біл-борди в центрі Сміли - то нормально

Черкаський окружний адміністративний суд вирішив, що рвати біл-борди в центрі Сміли - то нормально Як інформують у прес-службі кандидата в народні депутати по в/о №198, Черкаський окружний адміністративний суд відмовився задовольнити позов щодо встановлення факту порушення права проводити агітаційну діяльність кандидата у народні депутати по одномандатному виборчому окрузі №198 Сергія Рудика.
17 вересня 2012 року уповноважений представник кандидата звернувся з позовом до суду щодо встановлення факту порушення права проводити агітаційну діяльність опозиційного кандидата у депутати. Крім цього, позивач просив визначити спосіб захисту порушених прав та інтересів кандидата.
За інформацією представника, 15 вересня під час святкування дня міста Сміла відбулося масове порушення вимог чинного законодавства. Зокрема, була спроба перешкодити проведенню акції, незважаючи на те, що виконавчий комітет Смілянської міськради був поінформований про проведення заходу. Ситуація дійшла до абсурду, тому крім позову до суду, окрему заяву про правопорушення було направлено до Смілянського МВС.
18 вересня стало відомо, що Черкаський окружний адміністративний суд закрив очі на всі явні порушення чинного законодавства і дійшов висновку - залишити справу без розгляду.
24.09.2012 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter