На затриманих волонтерів КВУ у Лисянці "накапав" "павлік морозов" від Партії регіонів

На затриманих волонтерів КВУ у Лисянці "накапав" "павлік морозов" від Партії регіонів19 вересня 2012 року у Лисянці були затримані активісти Черкаської обласної організації Комітету виборців України. Як вже повідомлялося учора у Провінції, волонтерки КВУ розповсюджували на території Черкаської області, бюлетень «Черкащина: захистимо вибір», в рамках загальноукраїнських програм КВУ по інформуванню виборців стосовно особливостей виборчого процесу на виборах в Верховну раду України 28 жовтня 2012 року.


Черкаська обласна організація Комітету виборців України та Черкаська обласна організація «Громадянська мережа «ОПОРА» так прокоментували цю подію:

ЗАЯВА

19 вересня 2012 року в смт. Лисянка були затримані активісти Черкаської обласної організації Комітету виборців України. Волонтерки КВУ розповсюджували на території Черкаської області, бюлетень «Черкащина: захистимо вибір», в рамках загальноукраїнських програм КВУ по інформуванню виборців стосовно особливостей виборчого процесу на виборах в Верховну раду України 28 жовтня 2012 року.

Спочатку автомобіль «Таврія» в якому пересувались волонтери, переслідувався 2-ма приватними іномарками (номерні знаки СА 4747 ВС Тойта-Авенсіс, СА 7716 ВЕ Деу-Ланос), які згодом заблокували автомобіль волонтерів. Особа, яка керували одним із автомобілів представилась як Євгеній Головніч, представник «Громадянської мережі «ОПОРА» в Лисянському районі. Дана особа вимагала документи у волонтерів і викликала міліцію, мотивуючі, що активісти КВУ розповсюджують брехливу інформацію з поклепами на кандидатів в народні депутати.

Представники МВС м. Лисянка, запросили активістів КВУ в відділок міліції, де взяли пояснення, стосовно діяльності волонтерів, сфотографували і попросили почекати. Чекання затяглось більше як на 4 години, і після чого волонтерів відпустили.

Як повідомили представники міліції в смт. Лисянці, волонтерів затримали згідно заяви депутата районної ради від Партії регіонів Євгенія Головнича. Докладніше про даного депутата можна дізнатись на сайті «Твій місцевий депутат. Черкаська область» ()

Черкаська обласна організація «Громадянська мережа «ОПОРА» відповідально заявляє, що Євгеній Головніч не є представником Громадянської мережі «ОПОРА» в Лисянському районі.

Черкаська обласна організація КВУ заявляє, що затримання волонтерів, є порушенням громадянських прав і є перешкоджанням законній діяльності громадських організацій.

Також, Черкаська обласна організація Комітету виборців України і Черкаська обласна організація «Громадянська мережа «ОПОРА»спільно висловлюють занепокоєння стосовно неправомірного використання офіційних назв і символів наших громадських організацій іншими суб’єктами виборчого процесу і ми залишаємо за собою право звертатись до правоохоронних органів з проханням притягнути до відповідальності осіб, які вчинятимуть подібні дії.

Голова правління ЧОО КВУ Максим Михлик
Голова ЧОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» Микола Макуха
20.09.2012 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:56 21.09.2012 spravedliviy:
Да, шановна редакціє, навіщо Вамта політка!?!? Хоча за неї Вам же гроші платять, чи ні?
00:35 21.09.2012 Mariya:
Шановна редакція "Провінції" знайдіть можливість менше брати участі в політичних подіях, бо нецікаво-всюди одне і теж, раніше за Вами такого неспостерігала... дякую!!!
00:01 21.09.2012 spravedliviy:
Макуха просто (cenzored), от і все. Сам направив на КВУшників своїх, для піару. Це просто провокація від ОПОРИ!!!!
Та і Михлик також не ликом шитий. То на владу працює, то Партію регіонів, то на опозицію. Такий же блін чесний, що аж тошнить!!!!!