У Лисянському районі невідомим у цивільному не сподобалася газета, яку поширювали КаВеушники. Зараз КаВеушники - в буцегарні

Сьогодні волонтерів від Комітету виборців України було доставлено у Лисянський районний відділ міліції у зв’язку зі зверненням начебто членів Громадянської мережі Опора.
Як вдалося з’ясувати, у Лисянці (199 округ) представники КВУ поширюють газету «Черкащина: захистимо вибір», яка доносить інформацію про усіх кандидатів у народні депутати в їх окрузі. Проте сьогодні трьох дівчат-волонтерів зупинили три чоловіка, яким не сподобалася їхнє друковане видання. Спочатку почалося фотографування, потім дівчат попросили пред’явити документи, після ознайомлення з документами, чоловіки поскаржилися на відсутність вихідних даних у виданні, проте й вони були продемонстровані представниками КВУ. Волонтери поїхали далі, але їх наздогнали й заблокували двома машинами вже згаданих чоловіків. Активісти попросили представитися, але спочатку невідомі сказали, що вони свідомі громадяни, а згодом повідомили, що є представниками Опори. Чоловіки почали звинувачувати, що газета містить неправдиві чутки про кандидатів, після чого зателефонували до місцевого райвідділку.
Працівники міліції приїхали й забрали представників КВУ до відділку, а невідомі чоловіки поїхали у невизначеному напрямі. Як повідомила волонтер КВУ Наталя, вони вже три години перебувають у районному райвідділку і їх просять зачекати ще трохи, бо начальник відділку не віддає наказів щодо них.
Після спілкування з представниками ОПОРИ було з’ясовано, що жодного їх активіста на території Лисянського району не було й ніхто не брав участь у цих подіях. Комітет виборців України й Опора готують спільну заяву щодо цієї ситуації.
19.09.2012 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
00:30 21.09.2012 Mariya:
Волонтери з Черкас розповсюжували безкоштовно газету в Лисянці- НЕПРАВДА!!!