Януковичу на замітку: Мер Золотоноші Войцехівський заборонив поету-опозиціонеру Даценку друкуватися в районній газеті

Як інформує Про Головне, кандидату в депутати від об’єднаної опозиції «Батьківщина» по 197 виборчому округу Леоніду Даценку відмовили у розміщенні політичної реклами у золотоніській районній газеті «Златокрай». Леонід Даценко сьогодні прийшов у редакцію з договором і матеріалом, який збирався розмістити в наступному номері видання, однак його попросили почекати, доки статтю … узгодять з міським головою Золотоноші Віталієм Войцехівським, який, до речі, очолює міську організацію Партії регіонів.
«Ми почекали. Коли ж працівники редакції повернулись, то виявилось, що міський голова заборонив друкувати будь-яку критику на адресу Президента Януковича, губернатора Тулуба та провладного кандидата по цьому округу Коржа. У результаті зі мною відмовились заключати договір, хоч це грубе порушення закону про вибори, згідно з яким усі кандидати повинні мати рівні можливості у доступі до засобів масової інформації», — повідомив Леонід Даценко.
До речі, сьогодні Президент України Янукович заявив, що "будь-які зловживання владним ресурсом під час виборчої кампанії є неприпустимими. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на засіданні Ради регіонів.
«Я хотів би ще раз попередити чиновників усіх рівнів: втручання у виборчий процес є порушенням законодавства. Ми будемо перевіряти кожен такий факт», - наголосив Глава держави.
19.09.2012 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter