"Росістка" Єфремова, яка "служить владі", не пустила в ефір ролик "Свободи", котра владі підігрує

"Росістка" Єфремова, яка "служить владі", не пустила в ефір ролик "Свободи", котра владі підігрує Черкаська обласна державна телерадіокомпанія «Рось» відмовилася транслювати агітаційний ролик ВО «Свобода», розповідає Тиждень.ua.
Як повідомив виконуючий обов'язки керівника Черкаської обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар, ролик повинен був транслюватися 17 вересня в ефірний час, наданий «Свободі» як учаснику парламентських виборів. Однак керівництво телекомпанії заявило, що ролик закликає до «конституційного перевороту», тому його не покажуть.

«Їх налякали слова «імпічмент», «усунути від влади» тощо. Насправді там нічого протизаконного немає. Черкаське телебачення було останнім серед всіх обласних телерадіокомпаній, навіть в Криму, Луганську і Донецьку ролик пустили в ефір. Тільки генеральний директор Черкаської телерадіокомпанії Лариса Єфремова вирішила його не транслювати. В особистій розмові вона мені сказала: «Я ваш ролик в ефір не пущу». Говорила зі мною російською мовою. Пояснила, що ролик закликає до повалення влади і до конституційного перевороту, а влада - всенародно обрана. «А я служу владі, яку вибирав народ», - сказала Єфремова», - розповів Ботнар.

За його словами, зараз юридичний відділ «Свободи» готує судовий позов з цього приводу.

«Наш юрист готує позов і скаргу в ЦВК. Але справа в тому, що в офіційному листі вони не вказали причину, яку декларували в особистій бесіді. У листі так і не пояснили, чому вони нам відмовили, зате незрозуміло, навіщо переписали деякі частини різних законів», - сказав«свободівець».
19.09.2012 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter