В яких ОТГ на Черкащині відбудуться перші місцеві вибори 29 жовтня

В яких ОТГ на Черкащині відбудуться перші місцеві вибори 29 жовтняЯк повідомляють у Черкаській облраді, Центральна виборча комісія Постановою №164 від 18 серпня 2017 року призначила вибори ще у 202 територіальних громадах.

На Черкащині вибори пройдуть у п’ятнадцяти. Зокрема, у Мліївській (Городищенський район); Бузівській та Соколівській (Жашківський район); Жашківській і Кам’янській; Ліплявській (Канівський район); Карашинській та Моринській (Корсунь-Шевченківський район); Іваньківській (Маньківський район); Паланській (Уманський район); Степанківській (Черкаський район); Іркліївській (Чорнобаївський район); Водянській та Матусівській (Шполянський район) і Зорівській (Золотоніський та Драбівський райони).

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад цих об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів призначено на неділю, 29 жовтня 2017 року.

Нагадаємо, що вибори відбуваються відповідно до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", а сам виборчий процес розпочинається за 50 днів до дати проведення виборів.
22.08.2017 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter