КВУ визнав, що в новітнього опозиціонера Душейка - програма, яка "піднімає активні й важливі" питання

КВУ визнав, що в новітнього опозиціонера Душейка - програма, яка "піднімає активні й важливі" питання Як інформують у прес-службі кандидата по в/о 195 Петра Душейка, однією з кращих передвиборчих програм на Черкащині визначили програму кандидата в нардепи, самовисування по округу №195 Петра Душейка. Про це повідомляють експерти Черкаської обласної організації Комітету виборців України, які проаналізували передвиборчі програми кандидатів в нардепи.
Експерти стверджують: аналізуючи програми кандидатів, вони з’ясували, що лише небагато з них дійсно варті уваги. У КВУ виокремили пункти-лідери, які присутні в усіх передвиборчих програмах: це сільське господарство, освіта, наука, медицина, пенсійна реформа, соціальний захист. Загалом же, експерти відзначають, що у передвиборчих програмах багато популізму.
– Я похвалю кандидата щодо якого нас дуже важко звинуватити в симпатії. Колись ми дуже серйозно боролися з адмінресурсом на Чорнобаївщині і тодішній кандидат Петро Душейко дужу на нас сердився. Але почитавши його програму, я хочу зробити комплімент: це єдиний кандидат, який піднімає актуальні і важливі речі, – говорить керівник програми довготермінового спостереження КВУ Юрій Сас. – Наприклад, питання зміни порядку успадкування майна. Взагалі, порядок обліку майна і власності є одним з нарізних каменів побудови нормальної системи економіки в Україні. І Петро Душейко, мабуть, на підставі життєвого досвіду зрозумів, яке питання є реально важливим і потребує вирішення.
До речі, це вже не перший комплімент від незалежних експертів Петру Душейку.
Раніше голова Комітету виборців України Олександр Черненко назвав Петра Душейка «упізнаваним» та «фінансово спроможним» по одномандатному виборчому округу №195 (Чорнобаївський, Драбівський,Чигиринський райони та частина Соснівського району Черкас). На думку експерта, Петро Душейко буде на цьому окрузі одним з головних претендентів на депутатський мандат.
Нагадаємо, днями представники команди Душейка повідомили про те, що районні газети Чорнобаївського та Чигиринського районів відмовляються укладати угоди на розміщення передвиборчої агітації.
13.09.2012 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter