Донецькі "душейки" не дають кандидатові по в/о 195 Петру Душейку донести "слово правди" до читачів

Донецькі "душейки" не дають кандидатові по в/о 195 Петру Душейку донести "слово правди" до читачів  Як інформують у прес-службі кандидата в народні депутати України по в/о №195 Петра Душечка, чорнобаївська та чигиринська районки – «Світлий Шлях» і «Чигиринські вісті» ігнорують укладання угод на розміщення передвиборної агітації з кандидатом у народні депутати Петром Душейком.
Звертатися до них представники кандидата почали ще в середині серпня, після того, як Петра Григоровича зареєстрували в ЦВК. До слова, на початку серпня прес-служба цікавилася вартістю розміщення агітаційних матеріалів. У редакції «Світлого шляху» відповіли: з тими, хто представляє інтереси кандидата не від влади жодних угод не укладатимуть. Мовляв, це забороняє районна влада.
Далі всі розмови зводилися до наступного: керівництво районок просить надати угоди «для розгляду» і не дає жодної конкретної відповіді.
Так, від редакції «Світлого шляху» надійшов лист такого змісту: «На даний час укласти з Вами договір як з кандидатом у депутати по виборчому округу № 195 на друкування матеріалів передвиборної агітації в газеті «Світлий шлях» не має можливості в зв’язку з перебуванням головного редактора В.І. Хоруженка на лікарняному з 18.06.2012 р.» Лист підписаний заступником головного редактора Наталією Кутіщевою.
Перебуваючи в Чигирині, представники кандидата завітали в редакцію «Чигиринських вістей». Головний редактор Наталія Лебеденко знову попросила залишити їй примірник угоди.
– Я розглядатиму, радитимуся з юристом і звірятиму з типовим договором. Зателефонуйте мені у понеділок вранці, – сказала вона.
Утім, у понеділок вона відповіді так і не дала. Сказала, що якраз зараз іде в районну раду, де вирішуватиме це питання. Сказала, що передзвонить за півгодини. Ні через півгодини, ні через дві, ні через три вона не передзвонила. Слухавку так і не взяла, як і її колега Наталія Кутіщева.
Кандидат у народні депутати Петро Душейко вважає такі дії представників ЗМІ порушенням закону, адже згідно з законодавством вони зобов’язані надавати рівні можливості усім кандидатам у народні депутати. Оскаржувати дії адміністрації газет кандидат збирається в суді, але водночас наголошує, що це буде не суд з журналістами, а відстоювання законного права на інформування виборців.
Від Провінції: у той час, коли Петро Душейко працював головою Чорнобаївської РДА, Чорнобаївська районка «Світлий шлях» була найбільш «північнокорейською» газетою України. Фотографії Петра Григоровича були чи не на кожній сторінці газети, його афоризмами зачитувалася кожна чорнобаївська та іркліївська родина. Залишалося тільки впровадити рубрику «Анекдоти від Петра Григоровича» на останній шпальті… А от чинний заступник голови ОДА Анатолій Головко, який балотується по цьому ж виборчому округу №195, проблем з підписанням договорів з «непоступливими» «районками» не має. Кожна епоха має свого «душейка»…
11.09.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:23 12.09.2012 Verbapots:
Петя так тобі дурневі і потрібно. Адже ти і ніхто інший зробили "овоща" президентом. Як би не твоя робота на тих виборах то і близько україною бандіти не керували б. А так за, що боровся на те і напоровся. Слава Україні