Опозиційного депутата заарештували за ... неподачу декларації про прибутки

Опозиційного депутата заарештували за ... неподачу декларації про прибуткиЧеркаська міліція затримала за неподачу декларації про прибутки депутата Смілянської районної ради від ВО «Батьківщина», пише Про Головне. Його, як останнього злочинця, було доставлено у обласне управління МВС, де він давав правоохоронцям пояснення з цього приводу.
«При цьому працівники міліції жодним чином не взяли до уваги, що депутати місцевих рад не є державними службовцями і тому не зобов’язані обов’язково подавати декларації про прибутки. Окрім того, в районній раді нас, депутатів від опозиції, попередили, що всі декларації передаються до СБУ, хоча це повна нісенітниця, адже прибутками і податками у нас податківці мають займатися,» — прокоментував ситуацію голова Смілянської організації ВО «Батьківщина», керівник районного штабу Об’єднаної опозиції Василь Латенко.
Як він розповів, депутата намагались примусити підписати якийсь протокол по якомусь запиту Смілянської районної ради. Мовляв, депутат не виконав вимог закону про протидію корупції, не подавши декларацію, тому районна рада передала список таких обранців правоохоронцям. Депутат відмовився підписувати будь-які документи і згодом його відпустили.
«У нас немає сумніву, що таким чином влада намагається залякати наших людей, — переконаний керівник обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко. — Це наступний крок влади у тиску на опозицію».
10.09.2012 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter