Бондаренко: немає іншої, крім Тимошенко, а по 200-му округу Поляков - пророк її

Бондаренко: немає іншої, крім Тимошенко, а по 200-му округу Поляков - пророк їїНа мажоритарному виборчому округу № 200 із центром в Умані один кандидат від Об’єднаної опозиції . З цього приводу є рішення липневого з’їзду «Батьківщини», яке ніхто не відміняв. На цьому ще раз наголосив керівник Черкаського виборчого штабу Об’єднаної опозиції, голова обласної організації “Батьківщини» Анатолій Бондаренко.
«Я ще раз наголошую, що в Уманському мажоритарному округу один кандидат від об’єднаної опозиції. І з одним кандидатом ми прийдемо до дня голосування. А усі заяви про те, що ми нібито ще будемо визначатися, - це провокації Партії регіонів та її кандидата в депутати Антона Яценка», - підкреслив Бондаренко.
За його словами, такі заяви поширюються у засобах масової інформації за гроші, і вони спрямовані на дестабілізацію ситуації в окрузі, на розкол в опозиційних лавах та на деморалізацію населення.
«Партія регіонів розуміє, що чесно виграти вибори вона не зможе, тому застосовує весь арсенал брудних технологій для того, щоб розколоти опозицію та посіяти зневіру серед уманчан», - заявив Бондаренко.
Як відомо, узгодженим опозиційним кандидатом по в/о №200 є Максим Поляков, висунутий ВО "Батьківщина"
06.09.2012 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter