Вночі в Смілі невідомі напали на кандидата в народні депутати від Королевської Філіпа Палютіна

Сьогодні вночі у Смілі два джипи і автомобіль «Тойота-Кемрі» заблокували мотоцикл керівника громадської організації «Громадський актив Смілянщини» і кандидата в народні депутати по Смілянському виборчому округу від партії Наталії Королевської «Україна - вперед» Філіпа Палютіна. Кинувши мотоцикл, Палютін вибіг на дорогу. Тим часом з машин вийшло близько десяти осіб, троє з яких почали ногами трощити його мотоцикл, а решта - побігли за кандидатом. Свідками інциденту стали кілька перехожих та водії автівок, що проїжджали мимо.
Палютін врятувався, встигнувши сісти таксі, що зупинилося на його відчайдушні жести.
Викликані на інцидент працівники міліції і журналісти телеканалу «Сміла-ТБ» знайшли розтрощений мотоцикл, облитий флюорисцентною фарбою.
Філіп Палютін повідомив правоохоронцям номери «Тойоти-кемрі», які запам’ятав, та описав решту автівок.
Вночі в Смілі невідомі напали на кандидата в народні депутати від Королевської Філіпа Палютіна
Філіп Палютін

Цікаво, що за п’ять годин до нападу центральній площі Сміли «Громадський актив Смілянщини» розпочав громадську акцію по обведенню ям та вибоїн на дорожньому покриттю вулиць флюорисцентною фарбою. Акція має на меті привернення уваги смілян до занедбаної комунальної сфери міста . Активісти встигли обвести близька трьох десятків ям. Але вже через годину люди з тих самих джипів і «Тойота-Кемрі» повідбирали у активістів балони з фарбою і решту спорядження.
Нагадаємо, що ЗМІ вже повідомляли про напад помічника мера Сміли на активіста «ГАСУ», що розносив антимерські листівки (мер Сміли регіонал Вадим Решетняк також балотується у народні депутати по цьому округу), пізніше було розтрощене лобове скло автівки заступника «ГАСу». Міліція винних не знайшла.
Філіп Палютін заявив, що «незважаючи на безпрецедентний тиск, акція по обведенню ям на вулицях Сміли буде продовжена, але вже у присутності журналістів і під об’єктивами телекамер».
Вночі в Смілі невідомі напали на кандидата в народні депутати від Королевської Філіпа Палютіна

Сергій Шевчук
04.09.2012 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter