За інцидент у Красенівці "жорсткоопозиційний ударник" Чуприна "наїхав" на жорсткоопозиційних Греся з Булатецьким

За інцидент у Красенівці "жорсткоопозиційний ударник" Чуприна "наїхав" на жорсткоопозиційних Греся з Булатецьким Інцидент на святі богатирської сили у Красенів ці дав привід черкаським «ударникам», які перебувають у «жорсткій опозиції» до чинної влади, «наїхати» на інших «жорстко-опозиційних» Греся й Булатецького…

«Черкаська опозиція заявила, що на святі Івана Піддубного у Красенівці її представників не пускали до виступу перед людьми. Насправді ж вони і не намагалися туди потрапити. Про це розповідає кандидат у народні депутати України від політичної партії «УДАР» Олександр Чуприна.
Днями деякі черкаські інтернет-видання поширили інформацію про те, що 25 серпня на святі Піддубного у селі Красенівка Чорнобаївського району кандидатам у нардепи від Об’єднаної опозиції Володимиру Гресю та Миколі Булатецькому заступили дорогу міліціонери, заявивши, що від губернатора Сергія Тулуба надійшла вказівка не пускати їх на свято. А у зв’язку з тим, що «УДАРівець» Олександр Чуприна прорвався до сцени, опозиція вирішила звинуватити його в сумісництві з Партією регіонів.
– По перше, ні міліція, ні хтось інший не перешкоджали Гресю і Булатецькому, вони вільно прогулювалися на святі. По-друге, що ж то за опозиція, яка не змогла прорватися до трибуни? «УДАР» прорвався, бо захотів і зміг це зробити, – говорить кандидат-«ударівець».
За його словами, представники партії Віталія Кличка приїхали на свято завчасно і зупинилися в стратегічно вигідному місці, після чого міліція, аби уникнути пробок, перекрила дорогу. Колона автомобілів «Батьківщини» дійсно була зупинена при в’їзді на центральну вулицю, далі проїхати було фізично неможливо. Якби вони приїхали раніше, то проблем би не було або вони мали б інший характер.
Олександр Чуприна наголошує: безпідставними та абсурдними є звинувачення опозиції в тому, що «УДАР» має тісні зв’язки з регіоналами.
– Для того, щоб ми швидкими темпами не випереджали опозицію, вони шукають способи підірвати нам репутацію, стверджуючи, що ми нібито об’єдналися з Партією регіонів. Цим методом пліткування спочатку користувався Олександр Турчинов. Однак ми просто робимо свою справу, спілкуємося з людьми, представляємо нашу передвиборчу програму і жодного стосунку до провладної партії не маємо. Більше того, ми перебуваємо у жорсткій опозиції до провладної партії, – підкреслив кандидат від «УДАРу».
29.08.2012 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter