Старікова не пустила в об`єднану опозицію "уклоністів" Трофімову, Поляха і Філіпенка

Старікова не пустила в об`єднану опозицію "уклоністів" Трофімову, Поляха і ФіліпенкаФракції ВО “Батьківщина” і “Фронт Змін” в Черкаській обласній раді об'єдналися. Міжфракційне об'єднання носить назву “Об'єднана опозиція”. На спільному засіданні фракцій обрали голову об'єднання — лідера фракції ВО “Батьківщина” Володимира Греся. Співголовою обрали Наталію Старікову з “Фронту Змін”.

- Ми й так спільно працюємо вже майже рік щодо вирішення проблемних питань громади, пропонуємо альтернативні програми та реформи, - говорить Наталія Старікова. - Якщо наша співпраця буде юридично закріплена, то нам це буде тільки на користь, тому що кожен депутат відчуватиме не тільки командну роботу, але й відповідальність.
Міжфракційне об'єднання налічує 22 депутатських багнети: до нього увійшло 17 депутатів-“батьківщинівців” та 5 “фронтовиків”. Проте, до “Об'єднаної опозиції” потрапили не всі депутати з “Батьківщини”. Зокрема, Світлану Трофімову, Валентина Поляха та Павла Філіпенка в “об'єднаній опозиції” ми не побачимо, втім, як і у фракції “Батьківщини” теж.

- Причина — невиконання рішення партії стосовно єдиних кандидатів від об'єднаної опозиції. Вони порушили рішення з'їзду і рішенням партії їх виключили з фракції “Батьківщини”, - пояснює Наталія Старікова.
Як відомо, Світлана Трофімова та Валентин Полях вирішили піти самовисуванцями, а Павло Філіпенко балотуватиметься від партії “Удар”, повідомляє "Фронт Змін".
28.08.2012 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter