Наталія Старікова : влада сприяє злочину

Наталія Старікова : влада сприяє злочину
Якщо влада бездіяльна у захисті прав пересічних громадян, то вона сприяє злочину. Такий висновок зробила депутат облради Наталія Старікова від фракції “Фронту змін”, ознайомившись із проблемою із зарплатнею, яка виникла на кількох смілянських підприємствах.
Із проханням допомогти повернути зароблене у громадську приймальню депутата звернулися працівники підприємств ТОВ “СмілаЕнергоінвест” та КЖВП “Наш дім” (Сміла). На першому зі згаданих підприємств людям заборгували зарплатню за місяці із квітня по липень цього року. Ситуація на “Нашому домі” пов’язана зі звільненням працівників за скороченням штатів. До депутата звернулося четверо таких. Коли підприємство оголосили банкрутом, у людей лишилася заборгованість із заробітної плати за чотири місяці: з квітня по липень. До того ж, їх позбавили можливості отримувати допомогу з безробіття, бо КЖВП “Наш дім” не сплачувало єдиний пенсійний внесок до Пенсійного фонду, який вираховували з їхньої зарплатні.
Наталія Старікова звернулися із депутатським зверненням до прокуратури та Територіальної державної інспекції праці в Черкаській області з вимогою дати пояснення зі згаданих питань. “Прошу негайно вирішити цю проблему, — наголосила Наталія Старікова. — Ситуація із заборгованістю із заробітної плати на Черкащині є незадовільною, людям не віддають мільйони зароблених коштів”.
Справді, за даними головного управління статистики області, на 1 липня поточного року заборгованість з виплати зарплати на Черкащині становить майже 10,5 млн. грн. Найбільше заборгували своїм працівникам роботодавці Черкас – більше 6 млн. грн. Далі йдуть Черкаський район (сума заборгованості становить 1 млн. 649,6 тис. грн.), Сміла (1 млн. 641,8 тис. грн..), Умань (468,1 тис. грн..), Ватутіно (228,1 тис. грн.).
10.08.2012 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter