Усі черкаські мажоритарники від Кличка склали присягу про те, що не знатимуться з регіоналами

Усі черкаські мажоритарники від Кличка склали присягу про те, що не знатимуться з регіоналами Як інформує gazeta.ua, Черкаська обласна організація партії "УДАР" Віталія Кличка оголосила список мажоритарників по виборчих округах Черкащини.
Так Андрій Кондратенко, заступник голови Черкаської обласної організації партії "УДАР", йде по 194 округу, Олександр Чуприна, консультант з питань енергоефективності управління виробництвом групи компаній "Брілюкс" — 195, Олексій Яценко, засновник та генеральний директор в ТОВ "ТЕПЛО-СИЛА ЛТД" — 196, Павло Філіпенко, директор ТОВ "Світ нерухомості - XXI" — 197, Андрій Колесник, екс-мер Сміли — 198, Василь Фурман, ректор Київського інституту банківської справи — 199, Антон Котвіцький, голова Уманської міської організації партії "УДАР" — 200.
Кожен кандидат-мажоритарник від партії "УДАР" склав присягу, що він не вступить в союз із "регіоналами".
07.08.2012 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:34 10.09.2012 rob:
ФУРМАН ВАСИЛЬ 199 округ Черкаської області!
Дуже НЕПОРЯДНА ТА ПІДЛА людина. Кидало та "хамелеон", який заради досягнення своїх цілей "йде по по головам" ближніх.
Очолювана Фурманом СК Вексель кинула (не виплатила) тисячі клієнтів, штучно довівши до банкротства страхову. А згодом на ці кошти успішно створила U.B.I. страхування, залишивши клієнтів СК Вексель "з носом".
Очолювана Фурманом на сьогодні Громадська організація "Наш дім – Шевченків край" є інструментом для "замилювання очей та запудрювання мізків" людям ніби то добрими та благими справами. Насправді ним як і раніше керують особисті інтерес по збагаченню та проходу у ВР.
Відгуки про очолювану Фурманом Василем СК Вексель
http://insurhelp.org.ua/interviu/Evgen_Kudljak_Veksel/Klienti_pro_Veksel.html
http://insurhelp.org.ua/phorum/viewtopic.php?t=393&postdays;=0&postorder;=asc&st
art;=0
http://www.prostrah.com/ukr/responces/companies/veksel/
http://auto.meta.ua/forum/topic/t/48198.html
http://www.strahovatel.com.ua/where/20/
Шановний Віталій, таких людей як Фурман не можна підпускати на відстань "гарматного пострілу" до себе та партії, щоб вони не кидали тінь на вас. Є ще час та можливість очистити списки партії від "овець у вовчій шкурі". Бажаю створити відмінну команду та перемог!!!