Томенко представив відважну сімку опозиційних мажоритарників, перед якими тріпотіють Губський і Ко

Сьогодні віце-спікер Верховної ради України Микола Томенко представив 7 кандидатів у депутати по мажоритарним округам Черкаської області, які представляють об`єднану опозицію.
- Ми можемо офіційно представити наших кандидатів, - заявив Томенко в прес-центрі об`єднаної черкаської опозиції. - По 194-му виборчому округу з центром у місті Черкаси – Микола Булатецький. По 195-му (чорнобаївсько-драбівсько-чигиринсько-черкаському) – Володимир Гресь. По 196-му з центром у Корсунь-Шевченківському – Олександр Сингаївський. По 197-му (канівсько-золотонісько-черкаському) – Леонід Даценко. По 198-му (Сміла) – представник ВО «Свобода» Сергій Рудик. По 199-му з центром у Жашкові – Анатолій Бондаренко. По 200-му (Умань) – Максим Поляков.
Томенко представив відважну сімку опозиційних мажоритарників, перед якими тріпотіють Губський і Ко
Сімка відважних кандидатів разом з Томенко й Старіковою

- Влада настільки боїться черкащан, які йдуть від опозиції на мажоритарні округи. Що досі не може визначитись із тим. Кого проти них виставити, - заявив віце-спікер Микола Томенко.
06.08.2012 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:17 13.08.2012 Sashko:
Україна зараз страждає від сиьної регіональної чуми.Проти них склалася об"єднана сила , яка складається можливо не з кращих представників країни, але це єдина сила яка заявила про намір очистити країну від окупантів . І кожен , хто в часи перед боєм, буде хоч трохи паплюжити опозицію, однозначно працює на окупантів. Іншої опозиції БОГ нам не дав.
10:08 07.08.2012 Mykola:
А чим ця братія краще за нинішню? Такі самі казнокради і пристосуванці. Коли були при владі, гребли у власні кишені з обласного та міського бюджетів не гірше за регионів... Балотуються з метою - повернутись до корита. Про таких Любомир Гузар сказав: "організовані паразити".