У Чигирині заступник мера Коваленко заборонив опозиції збирати підписи проти Януковича

У Чигирині заступник мера Коваленко заборонив опозиції збирати підписи проти ЯнуковичаЯк інформують у Фронті Змін, в четвер, 26 липня, заступник міського голови Чигирина у супроводі наряду міліції погрожував активістам акції «Україна проти Януковича» і вимагав від них прибрати намет для збору підписів під приводом порушення ними Указу Президії Верховної Ради СРСР.
Керівник Чигиринського районного штабу Об’єднаної опозиції «Бітьківщина» Валерій Невгоденко розповів, що близько 12.00 до намету опозиції, що стояв у центрі міста в рамках акції «Україна проти Януковича», під’їхали три автомобілі: авто заступника міського голови Валерія Коваленка та дві службові машини міліції.
«Заступник міського голови почав вимагати від нас прибрати намет через скаргу про порушення громадського спокою, що буцімто надійшла до міськради, та посилаючись на порушення норм Указу Президії Верховної Ради СРСР», - розповів Володимир Невгоденко.
Керівник Чигиринського районного штабу об’єднаної опозиції повідомив, що ними були дотримані всі норми діючого законодавства і опозиціонери завчасно повідомили владу міста про встановлення намету і мали при собі копії відповідної заяви.
Представник влади погрожував активістам акції. «Заступник голови міськради заявив, щоби ми забирались «по-доброму», тому що буде «по-поганому», а міліціонери, замість того, щоб захистити закон і наші права, дивились на це і явно чекали команди від Коваленка розгромити намет», - розповідає один із волонтерів, що збирав підписи чигиринців під позовом проти президента Януковича.
За рішенням Володимира Невгоденко, щоб захистити волонтерів акції від можливої провокації з боку влади та міліції, намет було зібрано. «Намет збирали під наглядом міліції, яка чекала до зняття його останньої планки», - зазначає активіст акції.
27.07.2012 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter