Черкаський окружний адміністративний суд заборонив всі акції на Соборній

Черкаський окружний адміністративний суд прийняв рішення заборонити усі політичні акції на Соборній площі Черкас з 16 липня по 10 вересня.
Приводом стало звернення голови Черкаської обласної ради Валерія Черняка. У його поданні до суду йдеться, що на площі перед Будинком рад планується проведення шкільного ярмарку, а також , що "одночасне проведення зазначеного заходу та зборів, мітингів, демонстрацій та інших мирних зібрань може призвести до порушень громадського порядку та безпеки громадян".
Заборону на проведення будь-яких політичних акції отримали: "Батьківщина", "Свобода", "Українська народна молодь", Партія регіонів, Комуністична партія України, Демократичний альянс, Народна партія.
Нині на площі знаходяться по намету "Свободи" і "Батьківщини". Близько десятка наметів торгують рюкзаками і канцприладдям. Також сьогодні посеред площі встановили батут для дітей.

Наталія Пиcарева gazeta.ua
20.07.2012 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:44 20.07.2012 Klavdyj:
Хто такий Черняк? Черкасьці його не обирали. Сфальшував вибори в сільському районі і правила тут встановлює. Соборна площа - територія міста. Їдь у свою "фунтуклєєвку" і там влаштовуй дешеву розпродажу лаптів та фуфайок.
17:39 20.07.2012 Mykola:
А презервативи будуть продаватись на шкільному ярмарку? Чи для Черняка це вже питання не актуальне?