Фронт Змін оприлюднив прізвища черкаських депутатів, яких виключено з партії

Фронт Змін оприлюднив прізвища черкаських депутатів, яких виключено з партії Фронт Змін оприлюднив прізвища депутатів, яких виключили з партії в зв’язку з невиконанням Статуту, угоди про політичну відповідальність та рішень керівних органів партії. За час після виборів до органів місцевого самоврядування з лав політичної партії «Фронт Змін» було виключено 149 депутатів із 2913, обраних від партії до місцевих рад усіх рівнів.
Членство у партії 149 депутатів місцевих рад було припинено, зокрема, за неголосування з питання про висловлення недовіри прем’єр-міністру та Кабінету міністрів, за невиконання рішення партії ініціювати вимогу до парламенту ухвалити закон «Про порядок імпічменту Президента України», за відмову підтримати акцію «Україна проти Януковича» у жовтні-грудні 2011 року.
Зокрема, на Черкащині з ФЗ було виключено наступних депутатів:
Черкаська міська рада
Ковальчук Андрій Анатолійович, Лебедцов Борис Борисович, Вишиваний Валерій Миколайович, Коверський Анатолій Миколайович.
Жашківська районна рада
Поліщук Василь Васильович, Бурлуцький Володимир Миколайович, Харчевський Олег Петрович, Сніцар Олександр Валерійович, Пипчук Володимир Іванович.
Золотоніська міська рада
Загребельний Петро Іванович, Строкань Олексій Михайлович, Шаповалов Юрій Леонідович, Буц Володимир Анатолійович, Наконечний Микола Леонідович.
Монастирищенська районна рада
Обнявко Олександр Артемович, Балла Оксана Миколаївна, Чуйко Володимир Петрович.
17.07.2012 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter