Леся Оробець відвідала Канів та Черкаси

Леся Оробець відвідала Канів та ЧеркасиЯк інформують у Фронті Змін, народний депутат України Леся Оробець зустрілася з жителями Канева, взяла участь у круглому столі в Черкасах по обговоренню проекту програми Об’єднаної опозиції та відвідала наметове містечко на Соборній площі міста.
На зустрічі із мешканцями Канева депутат розповіла про останні події у Верховній Раді України, про «мовне» питання та його роль у відволіканні суспільства від економічних та соціальних питань, а також питань розкрадання державного бюджету.
«Зверніть увагу, що при прийнятті закону про мови у першому читанні, «під шумок» пройшов закон про скасування пільг чорнобильцям та афганцям. Той самий, проти якого протестувала вся Україна, - зазначила Леся Оробець. - Під час другого читання – закон про тендерні закупівлі, тож тепер ані народні депутати, ані журналісти не зможуть запитати в чиновників, у кого і за якими цінами вони роблять закупівлі».
Найбільше запитань до Лесі Оробець було від освітян та чорнобильців. «Можна здійснити в державі швидкі реформи, однак для цього потрібна політична воля і професійна команда при владі. Поки що Україна не має ні першого, ні другого», - підкреслила представник об’єднаної опозиції.
Після зустрічі у Каневі, Леся Оробець відвідала наметове містечко об’єднаної опозиції Черкащини на Соборній площі.
12.07.2012 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter