Керівник Уманського "ФЗ" Поляков пішов з посади заступника мера через "болото" в МВК

Керівник Уманського "ФЗ" Поляков пішов з посади заступника мера через "болото" в МВК  Як інформують у Фронті Змін, 12 червня на прес-конференції в «УНІАН», заступник міського голови Умані Максим Поляков з метою залучення уваги громадськості до халатності і непрофесіоналізму діючої міської влади, склав свої повноваження, підписавши в присутності журналістів заяву про звільнення.
Причиною такого кроку, за словами фронтзмінівця, послужив ряд інцидентів, пов'язаних з відмовою міськадміністрації в особі її голови Юрія Бодрова, вирішувати гострі соціальні проблеми городян, маючи для цього і ресурси і можливості.
«В умовах цієї системи змінити хоч щось на краще виявилося неможливим, - заявив Максим Поляков під час прес-конференції. - Система і люди, які її створили не підтримують нічого прогресивного, навіть якщо їм нічого не треба платити. Їм не потрібні покращення в принципі».
Він зазначив, що основні проблеми в Умані неодноразово піднімалися в ЗМІ та відомі далеко за її межами. Зокрема, проблеми водопостачання, утилізації сміття, проблеми, пов'язані із щорічним паломництвом хасидів тощо.
«Прийшовши на посаду заступника мера з економічних питань, я почав шукати шляхи вирішення існуючих проблем. Знайшов бізнесменів, які готові були в рамках наявних правових відносин істотно поліпшити і водопостачання і вирішити питання з відходами. Без зміни тарифів, без залучення бюджетних коштів. Але це, мабуть, не вписувалося в якісь «схеми» влади і проекти так і не були реалізовані».
Під час прес-конференції колишній заступник мера Максим Поляков представив документи, про внесені ним на розгляд мера ініціативи, які могли стати реальним вирішенням існуючих проблем, серед яких пропозиція по утепленню будинків та теплозбереженню, пропозиція встановити камери відеоспостереження з он-лайн трансляцією у всіх кабінетах мерії, залучення інвестора для виведення з кризи водоканалу і для забезпечення цілодобового водопостачання, пропозиція щодо реформування міських РЕУ, концепція стратегічного розвитку Умані та інші.
Максима Поляков підкреслив, що його ініціативи були відхилені міським головою без зазначення будь-яких причин.
«За період свого перебування на посаді заступника мера Умані я намагався подолати безліч бар'єрів і налагодити роботу так, щоб процвітало наше місто, а не окремі персони. Проте зусилля були марними - механізм іржавий зсередини. Тому я вирішив не витрачати свої сили на ремонтування старої системи, а докладати максимум зусиль для побудови нової стратегії розвитку країни разом із Об'єднаною опозицією» - підсумував Максим Поляков.
13.06.2012 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
19:28 15.06.2012 simpson:
Молодец!Наш человек!!