Прості черкащани дякують самому людяному з усіх сущих в Черкасах людей - Тулубу

Прості черкащани дякують самому людяному з усіх сущих в Черкасах людей - ТулубуПрес-служба черкаського губернатора Сергія Тулуба підготувала добірку письмових подяк, які надійшли до обласної адміністрації.
«Шановний Сергію Борисовичу!Вдячна Вам за допомогу в ремонті даху над моєю квартирою, що був зірваний бураном 2007 року. Його відремонтовано спеціалістами управління ЖКГ… Електрику вже відновили. Ми з внуком (першокласником) щиро Вам дякуємо і бажаємо Вам здоров’я і щастя за Вашу доброту і турботу».
Такий лист отриманий від пенсіонерки Тамари Леонідівни Лісовенко з міста Сміла. Листи такого змісту постійно надходять до облдержадміністрації.
Прості люди дякують голові облдержадміністрації Сергію Тулубу за чуйне ставлення до їхніх проблем, увагу, конкретну допомогу у вирішенні їх проблем.
Одним із центральних питань, яким сьогодні приділяється особлива увага з боку керівництва облдержадміністрації, є розвиток місцевих громад. І з цього питання гр. І.О. Димосюк дякує керівнику області від імені жителів с. Сатанівка Монастирищенського району «за хорошу роботу та турботливе ставлення до громадян». У своєму зверненні заявниця повідомляє, що за час роботи Сергія Борисовича вирішилося багато проблемних питань та покращилось ставлення до людей.
Такі листи отримано також від С.М. Возної з м. Черкаси, Н.С.Побірченко з м. Умань та інших громадян. Ці листи є свідченням особливого ставлення голови облдержадміністрації до простих людей».
27.01.2012 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:56 18.02.2012 Dyadya-Vanya:
Если человек работает, то и благодарность от людей не за задерживается. Важно понимать, что губернатор тоже человек и давайте поддерживать хорошие его начинания, ведь это всем только на пользу.
10:49 29.01.2012 vikli:
Напевно зами не одну ніч ламали голови як краще лизнуть.
21:22 27.01.2012 karp7:
Дякую за інформацію. з цим погоджується дуже багато Черкащан.