Черкаська міськрада просила через суд заборонити "Свободі" мітингувати в Черкасах з 1 червня - і до кінця року

Черкаська міськрада просила через суд заборонити "Свободі" мітингувати в Черкасах з 1 червня - і до кінця року Як повідомляють у прес-службі Черкаської міської організації ВО «Свобода», 31 травня в Черкаському окружному адміністративному суді відбулося засідання за позовом Черкаської міської ради до міської організації «Свободи». Позивач просив суд заборонити «Свободі» проводити на території Черкас політичні акції з 1 червня 31 грудня 2012 року.
Обґрунтовуючи свої вимоги, представник Черкаської міськради просив суд заборонити «Свободі» проведення «будь-яких акцій, маршів, протестів, флеш мобів; роздавання листівок, ставлення наметів із символікою (про це йдеться у якомусь їх рішенні про “малі архітектурні форми”), викрикування гасел у період із 1 червня 2012 року аж до 31 грудня 2012. Також заборонити проведення святкової акції до Дня захисту дітей 1 червня, яка проходить у рамках всеобласної кампанії “Немає дітей – немає майбутнього!”. Причина вимоги: політичний характер акцій. Наприклад, на День міста в Черкасах проходитимуть» різноманітні акції, присвячені дню міста, приїжджає делегація із Чеченської республіки, ходитимуть туристи, люди стомилися від політики…».
Суддя Василь Гаврилюк задовольнив позов Черкаської міської ради частково. «Свободі» заборонені акції в Черкасах з 1 по 4 червня.
01.06.2012 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter