Олег Петренко пропонує заборону продажу енергетиків в Україні тим, кому до 18-ти

Олег Петренко пропонує заборону продажу енергетиків в Україні тим, кому до 18-ти Народний депутат України від в/о №194 Олег Петренко зареєстрував законопроект, який спрямований на часткове обмеження продажу енергетичних напоїв в Україні. Про це інформує прес-служба нардепа.

Він пропонує заборонити продаж енергетичних напоїв дітям, що не досягли 18-річного віку. Крім того, обмежити продаж таких напоїв у дитячих, освітніх, медичних установах, спортивних спорудах, а також у місцях проведення культурно-масових заходів.

Також народний депутат ініціює заборону роздрібного продажу "енергетиків" зі вмістом алкоголю та встановити обмеження ємкості тари для роздрібного продажу енергетичних напоїв на рівні 0,33 л.

Якщо законопроект підтримають у Верховній Раді, то в Україні обмежать рекламу енергетичних напоїв на радіо та телебаченні в період з 8:00 до 23:00.
– Я вважаю, що енергетичні напої завдають людям не меншої шкоди, аніж алкоголь. Особливо це стосується дітей. Через заборону продажу алкоголю неповнолітнім, а також введення на законодавчому рівні окремих заборон щодо вживання у публічних місцях алкоголю, "енергетики" стали особливо популярними серед молоді. Однак у законодавстві жодних норм щодо обігу таких напоїв немає, – говорить Олег Петренко.

На переконання Олега Петренка, в Раді законопроект підтримають.

– Під час створення законопроекту мені вдалося знайти підтримку різних політичних сил. Зокрема, підтримали законопроект колеги із Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту" та "Самопомочі". Переконаний, що під час розгляду у Верховній Раді він отримає підтримку й депутатів із інших фракцій, – зазначає народний депутат.
25.03.2015 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter