Штаб об`єднаної опозиції Черкащини очолив почесний лисянин Бондаренко

Штаб об`єднаної опозиції Черкащини очолив почесний лисянин Бондаренко Черкаський виборчий штаб Об’єднаної опозиції очолив голова Черкаського осередку ВО «Батьківщина», депутат від ВО «Батьківщина» у Черкаській облраді Анатолій Бондаренко. Заступником керівника штабу стала голова Черкаської організації «Фронту Змін», депутат облради від партії Наталія Старікова.
Про це в неділю, 20 травня, оголосили лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк та заступник голови Верховної Ради, член партії ВО «Батьківщина» Микола Томенко у ході прес-конференції в Черкасах.
У свою чергу Микола Томенко повідомив, що наступним кроком у формуванні штабної структури Об’єднаної опозиції в Черкасах стане затвердження керівництва міських та районних штабів.
«Ми виходимо з того, що штабами повинні керувати найбільш професійні та авторитетні люди, які знають місцеві проблеми і те, як працювати в умовах жорсткого тиску, спробах фальсифікувати вибори», - зазначив він.
21.05.2012 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:47 21.05.2012 Panjero:
Черкаська опозиція нагадує повний "отстойняк". Очолює Толян -металіст з підробленим дипломом; духовний вождь - Шрек-Мушіяк, заочно в 48 років "отримав" вищу освіту; кандидат до ВР по Черкасам - випускник дурфака Микола Булатецький з періодичними загостреннями сказу; самозванний лідер КОДла - Леонід Даценко, керівник виборчого штабу Кучми по Монастирищенському району. Голосувати за таку "могучу кучку" можуть хіба що нащадки матроса Железняка.
21:26 21.05.2012 Mykola:
Очікується грандіозне відмивання бабок, які Бондаренко повз свої руки не пропустить.