Опозиційний блок попереджає про масштабні фальсифікації на виборах 26 жовтня

23 жовтня відбулась прес-конференція політичної партії “Опозиційний Блок” за участі кандидатів по мажоритарних округах Лариси Некраси, Володимира Гудзенка та Віктора Гончара. На прес-конференції “Опозиційний блок” заявив про свою готовність нести відповідальність за український народ та відновити інфраструктуру зруйнованих міст і сіл Донбасу. Також було анонсовано про створення інформаційного центру Опозиційного блоку “Чесні вибори”, який спостерігатиме за дотриманням виборчого законодавства під час виборів 26 жовтня.
Опозиційний блок попереджає про масштабні фальсифікації на виборах 26 жовтня
Володимир Гудзенко

- Уже сьогодні я аргументовано заявляю про те, що влада готує наймасштабніші і брудні фальсифікації виборів в історії України. Для цього задіюються найрізноманітніші ресурси, починаючи від горезвісного адміністративного. Саме тому Опозиційний блок розпочинає масштабну програму за чесні вибори. Ми плануємо розмістити в Києві свій інформаційний центр “Чесні вибори”, де збиратимемо усі дані з усіх куточків України, що стосуються порушень і спроб фальсифікацій. Свою роботу центр розпочинає 26 жовтня 0 09.00 годині ранку, - заявив кандидат у народні депутати по 194 виборчому округу Володимир Гудзенко.

-Фальсифікації, зумисне псування бюлетенів, силове протистояння, загрози і корупція на виборчих дільницях - те, що через що ми вже проходили і те, чого нам потрібно уникнути в цей раз!

Володимир Гудзенко наголосив: “На кону стоїть не просто список з 450 "народних обранців", а майбутнє України і кожного з нас ! Ми уважно стежитимемо за дотриманням демократичності, прозорості, і справедливості в день виборів і під час підрахунку голосів. Ми запрошуємо міжнародні організації, які стежать за ходом виборів, приєднатись до роботи центру!”.

Нагадаємо, що політична партія “Опозиційний блок” – це партія, яка виступає за мир та остаточне припинення військових дій, відновлення економіки країни та відбудову зруйнованого Донбасу. Опозиційний блок іде на вибори під №4 у виборчому бюлетені.
23.10.2014 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter