В Одарича озвучили прізвища "тераріуму однодумців", що пройшли в міську раду Черкас

В Одарича озвучили прізвища "тераріуму однодумців", що пройшли в міську раду ЧеркасЗа результатами паралельного підрахунку голосів партії вільних демократів, до міської ради по партійних списках і по мажоритарних округах проходять наступні кандидати.

Від Партії вільних демократів

По списках партії

1. Микола Кудрявцев
2. Олег Ліходькін
3. Ольга Швець
4. Василь Маринкевич
5. Наталія Даньковська
6. Роман Макуха
7. Микола Панченко
Сергій Одарич, який очолював список, був обраний міським головою Черкас.

По мажоритарних округах

№ 2 – Руслан Зоря
№ 4 – Володимир Гриценко
№ 6 – Микола Бондаренко
№ 14 – Олександр Згіблов
№ 18 – Оксана Мелікова
№ 24 – Олег Роскопін
№ 15 – Василь Соломаха
Разом: 14 депутатів

Від партії «Батьківщина»

По списках партії

1. Анатолій Бондаренко
2. Роман Діскант
3. Микола Добровольський
4. Валентина Слуцька
5. Наталія Коваленко
Андрій Мушієк може потрапити в міську раду при умові, що Бондаренко залишиться депутатом обласної ради.

По мажоритарних округах
№ 10 – Руслан Петрик
№ 27 - Валерій Міняйло

Разом: 7 депутатів

Від партії «Удар»

1. Кондратенко Андрій Олександрович;
2. Кукуленко-Лукянець Інна Володимирівна;
3. Акопян Армен Размікович;
4. Гончаров Юрій Андрійович;
Дмитро Личко має можливість зайти до міської ради. Адже Армен Акопян обраний по мажоритарному округу.

По мажоритарних округах

№ 7 Ігор Кіта
№ 8 Армен Акопян
№ 9 Араїк Мкртичян
№ 19 Артем Гришанов
№ 30 Богдан Колядко

Разом: 9 депутатів

Від Радикальної партії Ляшка

1. Тищенко Сергій Олександрович;
2. Кутілова Вікторія Володимирівна;
3. Леус Роман Анатолійович;
4. Будяк Іван Олексійович;
РАЗОМ: 4 депутати

Від ВО «Свобода»

1. Куча Андрій Іванович;
2. Ботнар Юрій Андрійович;
3. Нищик Ярослав Володимирович;
РАЗОМ: 3 депутати

Від ВО «Солідарність»

По списках партії:
1. Олег Свинарчук
2. Юрій Сас

По мажоритарних округах

№ 20 – Петро Чернявський
№ 25 – Ольга Колісник
Разом: 4 депутати

Від партії «Рідне місто»

По списках партії:
1. Іван Сухарьков
2. Валентина Душок

По мажоритарних округах

№ 28 – Максим Скорик
№ 29 – Юрій Харламов
Разом: 4 депутати

Від партії ветеранів Афганістану

1. Рибченко Олександр Володимирович;
2. Павлов Ігор Петрович.
РАЗОМ: 2 депутати

Партія Реформи і порядок
1. Булатецький Микола Іванович;
Разом: 1 депутат

Від Партії підприємців і промисловців

Усі депутати обрані по мажоритарних округах
№ 1 Микола Мирза
№ 3 Володимир Бурячинський
№ 11 Костянтин Чернецький
№ 12 Володимир Халай
№ 21 Семен Радченко
№ 26 Олег Кашко
Разом: 6 депутатів

Самовисуванці

№ 5 Олександр Савенко
№ 13 Сергій Кудактін
№ 16 Олександр Радуцький
№ 17 Сергій Ткаченко
№ 22 Володимир Гудзенко
№ 23 Андрій Більда

Разом: 6 депутатів
28.05.2014 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter