Гідрометцентр: На вихідних зима жорстоко "помстилася" українцям за півтора місяці насмішок над нею

Гідрометцентр: На вихідних зима жорстоко "помстилася" українцям за півтора місяці насмішок над неюЗа інформацією начальника Черкаського Гідрометцентру Віталія Постриганя, 21-22 січня 2012 року, внаслідок проходження атмосферних фронтів із заходу та південного заходу, на всій території Черкаської області спостерігались складні погодні умови: мокрий сніг з переходом у сильний сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини, посилення вітру до небезпечних значень. На автошляхах утворились замети, перемети снігу та ожеледиця.
За ці 2 дні по області випало від 15 до 28 мм опадів, або 135-225% декадної норми. По області утворився сніговий покрив, висотою від 15 до 35 см при нормі на цей час 9 см.
Такі погодні умови ускладнили життєдіяльність населення, погіршили стан автошляхів та ускладнили роботу транспорту і об’єктів енергетики.
За прогнозом, з 24 січня, під впливом виступу східного антициклону, істотних опадів не очікується, морози посиляться спочатку до -10-15°, а в останні 3-4 дні місяця – до -15-20° морозу. Помірні морози збережуться і в перші 5 днів лютого.
23.01.2012 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter