Гідрометеоцентр: Наступного дощу черкащанам чекати 10 днів

Гідрометеоцентр: Наступного дощу черкащанам чекати 10 днівЯк повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань, внаслідок тривалої відсутності дощів та високих денних температур, на Черкащині утримується високий та надзвичайно високий клас пожежної небезпеки в лісах та торфовищах області.
Невеликі дощі, які відмічалися 14-15 серпня, на короткий час зменшили пожежну небезпеку в північних і західних районах області. На решті території залишається високий рівень пожежної небезпеки. Особливо складна ситуація в південно-східних та центральних районах області (Чигиринському, Черкаському та Смілянському), де вже спостерігається найвищий (5 –ий) клас пожежної небезпеки.
Як показує практика, основна причина лісових пожеж – людський фактор. Це може бути: непогашене вогнище, кинутий сірник, залишене сміття. Тому треба дотримуватися елементарних правил поводження з вогнем на природі. Халатність у лісі може обернутися загибеллю сотень гектарів лісу і всіх його мешканців, а також – людськими жертвами.
За прогнозом синоптиків, і в наступні 7-10 днів погодні умови сприятимуть утриманню і зростанню показника пожежної небезпеки. Дощів не очікується, денні температури будуть достатньо високими , +25 – +27°, в окремі дні – до +31°.
На дощі можна розраховувати лише 25-26 серпня.
16.08.2013 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter