З 5-го по 15-е серпня в Україні до +37

З 5-го по 15-е серпня в Україні до +37 Український гідрометеорологічний центр прогнозує підвищення температури до 37 градусів практично в усіх регіонах України 5-15 серпня.
Про це на брифінгу сказав заступник директор Гідрометцентру Анатолій Прокопенко, повідомляють "Українські новини".
"Цей тиждень у нас в Україні буде досить спекотним і без істотних опадів", - зазначив він.
З його слів, висока температура в найближчі дні обумовлена перебуванням над територією України центра антициклону.
Прокопенко повідомив, що 7 серпня практично по всій території країни встановиться спекотна погода без опадів, +30...+35 градусів, а 8-9 серпня на правобережжі температура підвищиться до +35...+37 градусів.
При цьому із входженням в Україну холодного атмосферного фронту з 10 серпня в західних регіонах температура знизиться до +34 градусів і можливі сильні дощі, грози та град.
З 11 по 15 серпня знову встановиться спекотна погода на більшості територій України, крім західних областей, на рівні +34 градуси.
У західних же областях у цей період температура не буде перевищувати +27 градусів.
Прокопенко зазначив, що істотні зміни погодних умов в Україні відбудуться, починаючи з 17 серпня, коли в Україну прийде прохолодне повітря з північно-заходу Європи.
Також Гідрометцентр зазначає, що в Києві в найближчий тиждень установиться температурний режим на рівні +30...+33 градуси вдень і до +20 градусів уночі.
Водночас Прокопенко повідомив, що ця температура практично наблизилася до рекордно високої температури для цього періоду за всю історію спостереження, що становить +34 градуси вдень у Києві.
Спекотна погода в Україні зберігалася майже весь липень, за винятком невеликих спадів протягом кількох днів.
05.08.2013 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter