У найближчі ночі температура повітря на Черкащині опуститься до - 20 градусів

У найближчі ночі температура повітря на Черкащині опуститься до - 20 градусів– Внаслідок впливу антициклону із заходу, на Черкащині очікується припинення опадів та посилення морозів. У найближчі дві ночі температура повітря знижуватиметься до -15-20°, – повідомляють у Черкаській ОДА з посиланням на обласний центр з гідрометеорології.
За даними спостережень гідропосту Черкаси, товщина льоду на Кременчуцькому водосховищі становить 13 см. В період помірних морозів посилиться процес льодоутворення, але лід нерівномірний, з торосами. Тому, при виході на лід, радимо бути обережними.
До уваги водіїв! Внаслідок посиленого вітру на дорогах утворюватимуться снігові перемети, які в поєднанні з ожеледицею можуть значно ускладнювати рух транспорту.
З 11 січня під впливом атлантичного антициклону прогнозується послаблення морозів. Вдень температура повітря очікується -2-4°, вночі стовпчики термометрів знизяться до -8-10°. Проте вже з початку наступного тижня очікується посилення морозів, випадатимуть опади різної інтенсивності.
09.01.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter