11-12 грудня на Черкащині мокрий сніг, сильний вітер і ожеледиця

11-12 грудня на Черкащині мокрий сніг, сильний вітер і ожеледиця Відповідно до повідомлення черкаського обласного центру з гідрометеорології, на Черкащину виходить серія активних циклонів з півдня України. Їх швидкому проходженню на північ заважає виступ антициклону з Уралу. Завдяки його протидії на протязі майже всього тижня збережуться сильні вітри на фоні негоди.

Найближчої ночі почався вплив на нашу область південного циклону. За ніч 10 грудня в Жашківському і Уманському районах випало від 13 до 20 мм снігу, утворився сніговий покрив, висотою до 17-26 см, температура повітря підвищилась до 0-1°. Дія циклонів з півдня продовжиться і в наступні 2-3 доби.

Внаслідок переміщення циклону на територію Черкащини, 11-13 грудня в області очікується ускладнення погодних умов: сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

Ввечері 10 та протягом доби 11 грудня у Черкасах та місцями по області пориви вітру 15-20 м/с.

11-12 грудня по всій території області очікуються опади у вигляді мокрого снігу, місцями сильні, сильний вітер з поривами 15-20 м/с на фоні температурного фону в межах 0°.

З 13 грудня похолодає , випадатиме сніг. З 14 грудня опади поступово припиняться, морози посиляться до -10-15°.

На минулому тижні на Черкащині встановився зимовий характер погоди. Температурний фон відповідав кліматичній нормі для цієї пори року, по області почав утворюватися сніговий покрив. На ранок в понеділок висота снігу в Уманському районі складала 26 см, в Жашківському – 17, в Звенигородському - 9 см.

Найхолодніше було в Жашківському та Уманському районах ( -8-10° вночі та до -4° вдень). На решті території області мінімальна температура не була нижче -5° морозу, а денна – нижче -3°.
11.12.2012 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter