На цьому тижні на Черкащині стане прохолодніше. Очікуються перші нічні заморозки

На цьому тижні на Черкащині стане прохолодніше. Очікуються перші нічні заморозки Як повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань, більшу частину цього тижня погоду Черкащини формуватиме північний антициклон. З північно-східними вітрами у наш регіон будуть надходити більш холодні повітряні маси. На фоні високого атмосферного тиску утримається суха з прохолодними ночами погода.

Із четверга в ранкові години на поверхні грунту та місцями у повітрі прогнозуються ранні заморозки 0-4º, що на цей час вважається стихійним явищем погоди.

Поступово почне знижуватися і денна температура повітря: від 16..21° у понеділок до 10..15° в суботу. Тож аграріям та городникам радимо не залишати на полі моркву, буряк, помідори, тощо. Також треба потурбуватися про збір плодових, зокрема яблук, груш та винограду.

Завдяки виступу Азорського антициклону, «бабине літо» на Черкащині протрималося з 8 до 21 вересня. Переважали теплі (до +16+20°) ночі і аномально – теплі (до 26-28°) дні. А 4 дні були з максимальною температурою повітря вище 30º.
25.09.2017 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter