На початку березня на Черкащині погода буде, як на початку квітня

На початку березня на Черкащині погода буде, як на початку квітня За інформацією обласного центру з гідрометеорології , за прогнозом на поточному тижні погоду Черкащини формуватимуть повітряні маси із заходу.

Спостерігатиметься помірне тепло: вночі 0-6º, вдень 6-12º тепла. Істотних опадів в цей період не прогнозується, проте 2 та 3 березня можливий невеликий дощ.

Середньодобові температури на початку березня становитимуть 5-6º тепла, а це на 8-9º вище норми і можна асоціювати з початком квітня.

Весняне тепло, яке спостерігалося останніми днями призвело до різкого танення снігів, руйнування льодоставу та різкого підйому рівнів води 23-25 лютого на річках області.

Загальний підйом рівнів води над передводопільними відмітками становив: на р. Велика Вись в районі гідропосту Ямпіль – 1,48 м, на р. Тясмин с. Велика Яблунівка – 88 см, на р. Рось в м. Корсунь-Шевченківський – 65 см, на р. Гнилий Тікич в Лисянці – 46 см, на р. Золотоношка в м. Золотоноша – 43 см, на р. Супій в с. Піщане – 41 см. Вода вийшла на заплаву на р. Гнилий Тікич шаром 32 см, на р. Велика Вись – шаром 30 см.

За гідрологічним прогнозом Українського гідрометцентру, на річках триватиме розвиток весняного водопілля з виходом і утримання води на заплаві, без загрози негативних наслідків.
28.02.2017 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter