Із 30 березня на сайті Черкаської міськради запустять відеоканал "Черкаси"

Із 30 березня на сайті Черкаської міськради запустять відеоканал "Черкаси"Із 30 березня муніципальний відеоканал «Черкаси» буде доступний усім користувачам Інтернету. Як повідомляють у Черкаському МВК, відтепер його трансляція відбуватиметься через сайт міської ради. Новини про життя міста, цікаві передачі, соціальні ролики, анонси, відео «без коментарів» та багато іншого можна побачити, зайшовши на www.rada.cherkasy.ua у розділ «Відео» в рубрику «Канал «Черкаси».
– Ця відеопрограма постійно оновлюватиметься, з часом збільшиться і її тривалість, розшириться тематичне наповнення, – говорить начальник відділу зв’язків з громадськістю Ірина Коваль. – Також здійснюватимемо он-лайн трансляцію засідань виконкомів, сесій міської ради, прес-конференцій міського голови, міських фестивалів Це допоможе більш широко інформувати громаду про події, які відбуваються в місті.
Як зазначає директор КП «Муніципальне інформаційне агентство «Черкаси» Олена Петрова, наразі розробляється новий дизайн веб-порталу міської ради, де на головній сторінці передбачено місце для муніципального відеоканалу «Черкаси».
- Крім перегляду цілісної програми, глядач матиме змогу обирати інформацію – чи то новини, чи анонси, звернення або оголошення, оскільки відеоканалом буде передбачена така функція, - розповідає Олена Петрова.
Керівники проекту передбачили можливість не тільки обирати відео для перегляду, а й можливість його коментувати та ділитись враженнями на форумі, що також буде створений на веб-порталі міської ради у новому дизайні.
29.03.2012 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:07 29.03.2012 Mykola:
Варто попередити : відеоканал міської ради "Черкаси" - джерело суцільної пропаганди та окозамилювання від Одарича. Перегляди шкідливі для людей любого віку, особливо перед обідом. Дітям до 16 років краще взагалі заборонити з метою профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту.