Один непогашений недопалок ледь не спалив 5-поверховий будинок у Смілі

Один непогашений недопалок ледь не спалив 5-поверховий будинок у Смілі 27 березня о 04.34 до смілянських рятувальників надійшло повідомлення, що у Смілі на вулиці Ржевського на 4-му поверсі 5-ти поверхового житлового будинку горить квартира.
На місце пожежі негайно було направлено два чергові розрахунки Смілянського райвідділу МНС та добровільну пожежну дружину комбінату “Дніпро”.
Як повідомляють в УМНС області, рятувальники зосередилися на порятунку людей з верхніх поверхів, які опинилися у димовій пастці та не змогли самостійно покинути свої помешкання.
За допомогою кисневих апаратів працівниками МНС з верхніх поверхів було врятовано 27 мешканців будинку, серед яких 9 дітей. Водночас, у задимленому коридорі працівники МНС знайшли непритомного чоловіка, якого негайно винесли на свіже повітря. З опіками 2 % тіла та отруєнням продуктами горіння чоловіка госпіталізовано до лікарні.
О 6.00 пожежа була ліквідована. Завдяки професійним діям рятувальників вдалося не допустити розповсюдження вогню на інші квартири.
Збиток від пожежі - 50 000 гривень.
Як вдалося з’ясувати, причиною пожежі стала необережність під час куріння 43-річного чоловіка, яким на даний час переймаються смілянські лікарі.
28.03.2012 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter