У Черкасах відкрився центр для прийомних сімей

У Черкасах відкрився центр для прийомних сімейУ Черкасах почав працювати інформаційно-комунікативний центр «ПриЄмна сім’я», послугами якого можуть скористатись родини, які вже виховують прийомних дітей, або батьки, які лише планують такий крок. Допомога у новоствореному центрі надається безкоштовно. Зокрема, тут можна отримати фахові консультації психолога, лікаря і навіть з’ясувати окремі юридичні аспекти щодо сімейних форм виховання.
Як інформують у Черкаському МВК, спеціалісти центру працюють не лише з батьками-вихователями, але й за потреби із дітьми. Зокрема, в ігровій, легкій комунікативній формі з’ясовують причини роздратування чи непослуху малечі.
Директор Черкаського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Скляренко розповіла, що проект зі створення інформаційно-комунікативного центру «ПриЄмна сім’я» реалізується Черкаською міською громадською організацією «Грані» та Черкаським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Мережі нідерландських фондів для країн Центральної, Східної Європи та Карпатського фонду в Україні.
Унікальність цього проекту полягає у створенні єдиного центру, який здатен надавати комплекс послуг для дітей з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та їх батьків.
На сьогодні у Черкасах і Черкаському районі діє 15 прийомних сімей та два дитячі будинки сімейного типу, де виховуються сорок дітей. Ще три родини зараз оформлюють документи та проходять відповідне навчання, аби взяти до себе в родину дитину.
За словами Тетяни Віталіївни, на такий крок наважуються чимало родин, які не мають змоги народити власних дітей, але бажають поділись своєю любов’ю та турботою.
28.03.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter