Черкасиводоканал: наслідки аварії колектору на Гоголя ліквідовані

Черкасиводоканал: наслідки аварії колектору на Гоголя ліквідовані Як інформують у КП «Черкасиводоканал», наслідки аварії на каналізаційному колекторі по вулиці Гоголя остаточно ліквідовані. 14 березня аварійні бригади Черкаського водоканалу виявили провалля на розі вулиць Гоголя та Університетська. У цьому місці проходить головний каналізаційний колектор, який бере початок на вулиці Можайського і транспортує стічні води від житлових будинків мешканців міста.
Після двотижневого ремонту місце розкопки засипають землею. Водоканалівці вже демонтували обладнання, яке забезпечувало діяльність обвідного колектора.
- Стоки стабільно транспортуються по відновленому відрізку труби, - говорить Григорій Руденко, головний інженер КП “Черкасиводоканал”. - Працівники підприємства замінили 12 метрів труб та встановили нову опалубку, на місці тієї, що зруйнувалась газовою корозією, і забетонували її. Після затвердіння бетону водоканалівці змонтували новий колодязь.
За словами Григорія Івановича, роботи з благоустрою будуть завершені після того, як замінять пошкоджену ділянку газової труби
27.03.2012 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter