Журналістка із Золотоноші посіла 2-ге місце в конкурсі на найкращий матеріал з онкотематики

Журналістка із Золотоноші посіла 2-ге місце в конкурсі на найкращий матеріал з онкотематики 17 жовтня під час прес-конференції, присвяченій Всесвітньому дню боротьби з раком молочної залози, було оголошено переможців конкурсу «Проти раку – за життя!» за найкращий матеріал з онкотематики.
Як інформує прес-служба Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА, конкурс проводився в рамках навчального проекту «Школа медичної журналістики», який реалізує Національна спілка журналістів України (НСЖУ), Громадська спілка «Міжнародний клуб лікарів і фармацевтів» в партнерстві з компанією «Рош Україна» та за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.
За рішенням журі, до складу якого увійшли представники Національної спілки журналістів, авторитетні журналісти національних медіа та медичні експерти, гран-прі було вирішено присудити журналістці Марині Деобальд із Дніпропетровська («34 канал») за телепрограму «Рак – не вирок». У сюжеті автор показала історію дитини, хворої на ретинобластому (злоякісну пухлину сітківки ока), якій вдалося зробити унікальну операцію.
Перше місце, і приз – планшетний комп’ютер – присуджено журналістові газети «Просто районка» Аллі Летик (Полтава) за матеріал «Онкогінекологічні захворювання «не жаліють» ні молодих, ні літніх жінок». Друге місце та нетбук отримала журналістка із Золотоноші (Черкаська область) Ніна Жук за публікацію в журналі «Журналіст України» статті «Моя правда про рак», а третє (приз – диктофон) – журналістці луганської газети «Восточный экспресс» Еліні Суховій за матеріал «Я верю в чудеса. Так легче жить…».
18.10.2013 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter