Одарич в "екзілі", але справа його живе! Мерія Черкас закупила світлофори на 1,03 млн. євро

Одарич в "екзілі", але справа його живе! Мерія Черкас закупила світлофори на 1,03 млн. євроЯк інформують Наші Гроші, департамент економіки та розвитку Черкаської міськради 30 вересня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Елком» (Сербія) на придбання світлофорного обладнання на суму 1,03 млн євро. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
Придбано півтисячі трисекційних світлодіодних світлофорів по 727 євро, або близько 8 тис грн., та інше устаткування (весь перелік з цінами нижче).
Мерія відразу хотіла придбати обладнання саме цієї фірми, оскільки у технічному завданні було вказано бажаного виробника «ELCOM» d.o.o. (Сербія).
Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «ПРТ Україна», основним власником якого є австрійська компанія «ПРТ комп’ютерштойєрунген гезелльшафт м.б.х.».
Саме у цієї фірми черкаська мерія у 2011 році замовила будівництво 15 світлофорних об’єктів на 6,89 млн грн. Вартість одного об’єкту – майже півмільйона гривень – була співставна з ціною трикімнатної квартири у Черкасах.
У 2011 році Черкасами керував Сергій Одарич, однак цього року його було відправлено у відставку.
16.10.2013 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter