Черкаси пропонують поділити на 30 мікрорайонів

Черкаси пропонують поділити на 30 мікрорайонів У Черкаській міській раді відбулося засідання робочої групи з узгодження меж комітетів самоорганізації населення, відповідно до меж мажоритарних округів. В обговоренні взяли участь депутати Черкаської міської ради, представники правоохоронних органів, а також голови та секретарі комітетів самоорганізації населення м. Черкаси.
Головною метою такої реорганізації є створення громадських центрів мікрорайонів, в яких спільно працюватимуть: депутати міської ради, комітети самоорганізації населення, дільничні інспектори міліції та представники соціальних служб міста.
Зокрема, нині в Черкасах діє 19 комітетів самоорганізації населення, які обслуговують різну кількість населення - від 1500 до 30 000 жителів, а також охоплюють різну територію.
Члени робочої групи відзначили: оскільки в окремих мікрорайонах Черкас істотно відрізняється кількість населення (подекуди навіть у понад десять разів) сьогодні назріла необхідність переглянути існуючі межі комітетів самоорганізації населення та за потреби, можливо, збільшити їх кількість.
Існує декілька думок, щодо кількості мікрорайонів міста (і, відповідно, комітетів самоорганізації населення). Одна з яких – створити близько 30 відповідних центрів.
Як зазначив заступник начальника управління громадської безпеки УВМС України в Черкаській області Володимир Тютюнник, збільшення кількості мікрорайонів у Черкасах дасть змогу охопити якомога більшу частину жителів м. Черкаси та покращити якість надання послуг відповідними службами.
Наприклад, у межах Придніпровського та Соснівського районних відділів працює 66 дільничних інспекторів міліції.
– Згідно існуючих норм обслуговування, на одного дільничного інспектора має припадати близько трьох тисяч жителів. Сьогодні ця цифра становить 4,5 тисячі осіб. Відповідна реорганізація покращить не лише якість обслуговування, але й умови роботи дільничних інспекторів міліції, – повідомив Володимир Васильович.
Представники комітетів самоорганізації населення зазначили, що перш ніж робити вищевказані зміни, слід утворити робочу групу з відпрацювання порядку обрання комітетів самоорганізації та визначення їх повноважень на місцевому рівні. І тільки після цього – вносити зміни до Статуту територіальної громади м. Черкаси.
14.10.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter