Тулуб відзвітував, що на Черкащині відремонтували 310 об`єктів, які носять ім`я Шевченка

Тулуб відзвітував, що на Черкащині відремонтували 310 об`єктів, які носять ім`я Шевченка Як інформують у Черкаській ОДА, під час розширеного засідання колегії Міністерства культури України, що відбулось учора в Каневі, Сергій Тулуб розповів учасникам колегії, що в області проводиться низка відновлювальних та будівельно-реставраційних робіт.
«В області нараховується 45 пам’ятних місць пов’язаних із перебуванням Кобзаря у нашому краї. Його іменем названо 100 пам’ятників, погрудь та пам’ятних знаків. Підготовку до ювілею Тараса Шевченка на рівні області ми розпочали ще два роки тому з проведення розширених колегій облдержадміністрації, створення відповідних оргкомітетів, затвердження конкретних заходів. Чимало вже зроблено: завершено І чергу реконструкції музею Шевченківського Національного заповідника, впорядковано пам¢ятник та могилу поета, завершено роботи по Успенському собору в Каневі. Цього року заплановано провести низку відновлювальних робіт у с. Мошни, Звенигородськогому та Городищенському районах. Крім того, буде відремонтовано академічний обласний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка», - розповів Сергій Борисович.
За словами керівника області, станом на сьогодні в районах та містах регіону відремонтовано 310 об’єктів, що носять ім’я Тараса Шевченка.
11.10.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter