У Черкасах проведено щеплення каштанів на бульварі Шевченка

У Черкасах проведено щеплення каштанів на бульварі Шевченка Каштанова алея, розташована вздовж бульвару Шевченка, радуватиме око черкасців ще багато років. Як інформують у Черкаському МВК, про це заявив заступник міського голови Павло Карась.
За його словами, заходи, здійснені міською владою Черкас впродовж серпня-вересня щодо щеплення каштанів від шкідника – мінуючої молі (яка знищувала крону дерев), дозволять на тривалий час зберегти дерева здоровими. Тому їхній стан у найближчі роки має істотно покращитись.
– У разі потреби, звісно, аварійні дерева, які засихатимуть, видалятимуться і на їх місце висаджуватимуться нові. Це абсолютно нормальна практика. Адже, як і людина, дерево теж має свій вік. Але ні про яке знесення алеї – не може бути й мови, – наголосив Павло Миколайович. – Каштанова алея – це перш за все історична принада міста, яка складалась традиційно впродовж багатьох років. Думаю, буде травматично для черкасців, якщо хтось підніме сокиру, аби знести каштани на центральній алеї міста.
Павло Карась відзначив, що нині виконана важлива робота з оздоровлення черкаських каштанів, яка не робилась роками.
Зокрема, цього року було щеплено ін’єкцією у стовбур дерев препаратом Камеркіл (виробництво Польща) близько півтори тисячі каштанів вздовж бульвару Шевченка.

Вартість зазначених робіт склала 2 млн. 997 тис. грн.
10.10.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter