Цей дощ надовго...Подружжя Одаричів подає до суду на Прокопова за тирсу

Цей дощ надовго...Подружжя Одаричів подає до суду на Прокопова за тирсу Екс-міський голова Черкас Сергій Одарич заявив, що разом із дружиною Анжелою, збирається подавати до суду на свого колишнього заступника Анатолія Прокопова. Він вимагатиме відшкодування моральних збитків та шкоду, нанесену його діловій репутації.
Про це екс-голова сказав 7 жовтня на прес-конференції, повідомляє Gazeta.ua
"В п'ятницю, на судовому засіданні Прокопов заявив, що я зрізав 1700 кубометрів деревини і завіз собі на Деревообробний комбінат. Спочатку звинуватив у цьому мене, потім — мою дружину. Сказав, що доказів не має, а просто так говорять люди", - обурився Одарич.
"При цьому куратором управління екології був сам Прокопов. Каже, що на службу виконкому не впливав. Але саме він курирував управляння екології, яке займалося санітарною чисткою вулиць міста та готувало і погоджувало всі акти на зрізання дерев та санітарну обрізку крон, на розгляд виконкому.
Одарич стверджує, що жодного кубу деревини черкаський ДОК не отримував з вулиць міста Черкас в час, коли він обіймав посаду міського голови.
"Ми із дружиною Анжелою, маємо намір звертатися до суду. Це вже не якісь кулуарні речі, процес відбувається публічно. Тобто пан Прокопов, будучи під присягою, звинуватив мене у отриманні якоїсь неправомірної вигоди. Він не бачить різниці між балачками на інтернет-форумах анонімно, та сказаним під присягою у суді. Очевидно, що крім нас із Анжелою, до суду буде позиватися підприємство ДОК. Розмір шкоди, думаю, буде співмірний з тією сумою, у яку Прокопов оцінив моральну шкоду за його звільнення з посади." - коментує Одарич.
08.10.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter