На базі Черкаського зоопарку відбудеться 5-та ЄАРАЗА

На базі Черкаського зоопарку відбудеться 5-та ЄАРАЗАЗ 8 по 10 жовтня Черкаський міський зоопарк прийматиме П'ятий Міжнародний семінар Євроазіатської Регіональної Асоціації зоопарків і акваріумів (ЄАРАЗА). Про це інформують у Черкаському МВК.
Участь у заході візьмуть 45 делегатів із 8 країн світу – Італії, Швеції, Естонії, Латвії, Росії, Білорусі, Узбекистану та України.
Як повідомив директор Черкаського міського зоопарку Євгеній Ван, на семінарі обговорюватимуться актуальні питання, пов'язані з формуванням та розвитком колекцій наземних і прісноводних безхребетних у зоопарках та інсектаріях, утриманням та розведенням безхребетних в лабораторних умовах, профілактиці їх захворювань, створенню освітніх експозицій, а також збереженню рідкісних і зникаючих видів безхребетних тварин.
– Черкаси не випадково були обрані місцем для проведення цього семінару, – наголошує Євгеній Леонідович, – Адже наш зоопарк має лідируючу позицію серед державних зоопарків України у формуванні колекції безхребетних тварин, їх збереженні та розведенні.
07.10.2013 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter