Яндекс.Карти навчилися будувати маршрути проїзду громадським транспортом Черкас

Яндекс.Карти навчилися будувати маршрути проїзду громадським транспортом ЧеркасЯндекс.Карти навчилися будувати маршрути проїзду громадським транспортом Черкас. Тепер мешканці та гості міста можуть планувати поїздки не лише машиною, але й без неї. Наприклад, від Сумгаїтської вулиці, 69 до площі 700-річчя Черкас вони зможуть дістатися маршруткою №25, а звідти ― до вулиці Громова тролейбусом №8 і маршруткою №34, пересівши на зупинці "Центральний ринок".
Яндекс.Карти знають маршрути руху місцевих автобусів, тролейбусів і маршруток. Задавши початкову і кінцеву точки шляху, користувач отримує один або кілька оптимальних варіантів проїзду з урахуванням заторів. Сервіс також покаже, скільки часу займе поїздка. Окрім заторів, Яндекс.Карти враховують швидкість руху транспорту, час очікування на зупинках та інші параметри.
Будувати маршрути можна і на веб-сервісі, і в програмі Яндекс.Карти для iOS та Android. За їх допомогою зручно орієнтуватися в місті вже в дорозі. Програма визначить, де перебуває користувач, і підкаже, яким автобусом або тролейбусом можна дістатися місця.
Зараз Яндекс.Карти вміють будувати маршрути проїзду громадським транспортом 36 міст України, в тому числі в усіх обласних центрах. Автомобільна маршрутизація працює по всій країні.
04.10.2013 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter