Мерія Черкас: Будинок на Різдвяній, 56, в якому обвалилася стеля, обстежать проектанти

Мерія Черкас: Будинок на Різдвяній, 56, в якому обвалилася стеля, обстежать проектанти Як інформують у Черкаському МВК, будинок на вул. Різдвяна,56, де в одній з квартир на верхньому поверсі обвалилась частина перекриття, обстежать фахівці з проектного інституту. За їх висновками буде визначено причини, через які трапився обвал, а також прийнято рішення про подальші роботи з відновлення зруйнованої частини перекриття.

Перший заступник директора департаменту – начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська розповіла, що після висновків проектантів в разі необхідності здійснення капітального ремонту перекриття, це питання виноситиметься на найближчу сесію міської ради, аби депутати прийняли рішення про виділення коштів.

За її словами, ситуація по квартирі, де обвалилась частина перекриття, в будинку на вул. Різдвяна, 56 вкрай неоднозначна. Адже цей будинок зводився ще у 50-ті роки. Тоді як мешканці власними діями під час ремонту, можна сказати, спровокували такі наслідки.
Зокрема, однією з ймовірних причин обвалу частини перекриття може бути змонтована мешканцями підвісна двоярусна стеля з гіпсокартонних плит.
03.10.2013 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter