Черкаським "дітям війни" за рішенням судів досі не виплачено 31,7 млн. грн.

Черкаським "дітям війни" за рішенням судів досі не виплачено 31,7 млн. грн.За інформацією Міністерства соціальної політики України, на початок 2013 року величина заборгованості по судових рішеннях, які вступили в законну силу, з питань соціальних виплат на користь громадян, що відносяться до категоріі дітей війни, становила 1 млрд.778 млн. грн.
Як інформують у прес-службі Черкаського обкому Соцпартії, за офіційними даними Управління Пенсійного фонду в Черкаській області з 2008 по 2011 рр. діти війни направили більше 129 тис. позовів до суду, відсудили і отримали 71,3 млн. грн. Станом на 1.01.2013 р. дітям війни не виплачено 31,7 млн. грн., хоч рішення судів вже давно вступили в законну силу.
Бюджетом України на поточний рік на забезпечення виконань рішень суду, що гарантовані державою ( а це стосується і громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та різних категорій пенсіонерів), виділено тільки 153,9 мільйони (!) гривень.
Зараз Кабінет Міністрів доопрацьовує Бюджет нашої держави на наступний 2014 рік і скоро він з’явиться у стінах українського парламенту. Тому на зборах активу було прийняте рішення звернутися з листом до депутатів Верховної Ради, які представляють Черкащину, з наступним:
Черкащани за Вас голосували, обрали депутатом Верховної Ради, тому звертаємося до Вас, щоб Ви спільно з депутатами ВР України від Черкащини проявили ініціативу по захисту дітей війни.
Ми вимагаємо від Верховної Ради:
В Держбюджеті 2014 р. передбачити кошти для виплат дітям війни згідно рішень судів, які вступили в законну силу, але не були виплачені пенсійними фондами з 1 вересня 2011 р.
Ініціювати виконання Закону України «Про соціальний захист дітей війни» з 2014 року та в подальшому в повному обсязі.
Якщо Ви дійсно вболіваєте за долю українського народу, за долю своїх земляків - черкащан, дійсно є представником законодавчої влади в Україні,
то повинні з розумінням поставитися до нашого звернення та сприяти виконанню Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
Ваша відповідь на це звернення буде оприлюднена через засоби масової інформації у всіх регіонах Черкаської області.
Від імені 139 203 дітей війни Черкащини, які ще живі, Голова Черкаської обласної організації «Допомога дітям війни» А.І Жуйкова .

Кожному депутату Верховної Ради, який представляє Черкащину, був направлений повний текст листа-звернення.
02.10.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter