Білоусов призначив службове розслідування через зрив графіку ремонту ліфтів у Черкасах

Білоусов призначив службове розслідування через зрив графіку ремонту ліфтів у Черкасах З початку року у Черкасах капітально відремонтовано 99 ліфтів. Як інформують у Черкаському МВК, на ці цілі було виділено понад 2,2 млн. грн. З них вже профінансовано з міського бюджету близько 1,75 млн. гривень. Зараз в Черкасах зупинені на ремонт 18 ліфтів у житлових будинках мікрорайону «Митниця».
Секретар міської ради Віктор Білоусов зауважив, що усі ці ліфти будуть відремонтовані найближчим часом. А також повідомив, що ним призначено службове розслідування щодо посадових осіб, причетних до затримки з проведенням планового ремонту ліфтів у мікрорайоні Митниця.
Впродовж травня-серпня цього року СРБП «Черкасиліфт» здійснило капітальний ремонт 97 ліфтів (53 – по Придніпровській СУБ та 44 – по Соснівській СУБ). Також два ліфти по СУБ «Митниця» відремонтувало ДП «Електромонтаж-424».
За його словами, плановий капітальний ремонт ліфтів у місті надалі проводитиметься вчасно і без затримок. Про це домовилась міська влада з організаціями-виконавцями – СРБП «Черкасиліфт» та ДП «Електромонтаж -424».
– Переконаний, що найближчим часом ситуація з відновленням роботи ліфтів, зупинених на плановий ремонт у місті, поступово вирівняється. Приміром, минулого тижня в Черкасах запрацювало чотирнадцять ліфтів у житлових будинках, які перебувають на балансі Придніпровської та Соснівської служб утримання будинків. На черзі – ремонт 18 ліфтів у мікрорайоні «Митниця», – наголосив Віктор Федорович.
Нагадаємо, що у міському бюджеті на 2013 рік передбачено більше 5,6 млн. грн. на капітальний ремонт ліфтів, у яких цього року закінчується гранично допустимий термін експлуатації. Таких у Черкасах – 247 ліфтів.
01.10.2013 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter