7-8 квітня на Соборній "Богдан" запропонує черкащанам нові автобуси й тролейбуси

7-8 квітня на Соборній "Богдан" запропонує черкащанам нові автобуси й тролейбуси 7 та 8 квітня за ініціативи корпорації «Богдан» у Черкасах відбудуться громадські слухання. Як інформують у Черкаському МВК, слухання проходитимуть на Соборній площі. Виробники автотранспорту представлятимуть громаді міста свої автомобільні напрацювання. Черкасцям покажуть автобуси великої і середньої місткості та тролейбуси.
Мета громадських слухань полягає в тому, щоб жителі Черкас могли визначитися, який вид громадського транспорту найбільш прийнятний для нашого міста.
— Корпорація «Богдан» виставить на площі автобуси та тролейбуси. Кожен житель Черкас зможе, як кажуть, на власні очі, подивися на той транспорт, який в подальшому може курсувати містом. Ми навіть організуємо кілька поїздок на новому транспорті, щоб черкасці відчули різницю, — розповів начальник управління вуличної інфраструктури та транспорту Віталій Дядченко.
За його словами, міська влада прагне, щоб вибір щодо виду і параметрів громадського транспорту зробили саме жителі Черкас, а не виконавчий комітет чи депутати міської ради. Лише за результатами громадських слухань мерія визначатиме, який транспорт курсуватиме містом.
26.03.2012 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter